Hojnosť a prosperita – workshop v Bratislave

Máte „tajné želania”, na splnenie ktorých stále čakáte?

Odpovedzte si poctivo na otázky:

„Mám vo svojom živote všetko, po čom túži moja Duša?”

„Prúdi hojnosť bez obmedzenia vo všetkých oblastiach môjho života?”

Ak si odpoveďou nie ste istá, alebo je vašou odpoveďou NIE, potom máte skvelú príležitosť to zmeniť a tento workshop určený práve pre Vás ♥

Workshop sa koná tesne pred novom, čo je najpriaznivejší okamih pre zmenu vo vašom živote…

Miesto konania: Open Mind Center Bratislava
Termín: 5.1.2019 od 10.30 do 14h
Cena: 30 EUR

So sebou: pohodlné oblečenie, pokrývku hlavy, vodu
Na workshop sa prosím hláste vopred.
Teší sa na Vás Zuzana Roupcová Lakshmi Kaur, www.kundalinibrno.cz

Kundaliní jóga je starodávna forma „kráľovskej” Rádža jogy, ktorá sa učí podľa rovnakej tradície už mnoho tisíc rokov. Používa veľmi efektívne nástroje na priamu zmenu energie a vedomia človeka. Tiež býva preto nazývaná jogou VEDOMIA.
Je to dynamická forma jogy príbuzná s hatha jogou. Používa rovnaké pozície a kladie veľký dôraz na dych a dychové cvičenia, okrem tela pracuje aj s mysľou pomocou meditáciou a krásnych mantier. Zameranie na prácu s životnou energiou Vám umožní dôjsť k vnútornej harmónii a pomôže Vám lepšie spoznať samú/ samého seba.

Zuzana Roupcová Lakshmi Kaur

Zuzana Roupcová Lakshmi KaurPôvodným povolaním je právnička, joge sa venuje od roku 2004. Od roku 2011 učí kundalini jogu, prevádzkuje Studio Kundaliní jogy v Brne a v Brumoviciach. Zaujíma sa o ayurvédu, liečiteľstvo, praktizuje Sat Nam Rasayan. Miluje ručné práce, ruže a cestovanie. Tvorí pomôcky a oblečenie na príjemné praktizovanie kundalini jogy. Je členom trénerského tímu Medzinárodného výcviku učiteľov kundalini jogy ako KRI Associate Trainer.

Hojnosť a prosperita je jednou z mojich „špecializácií”. Tak ako mnoho ľudí som dlho verila tomu, že ľudia na duchovnej ceste nemôžu žiť v hojnosti a že úspešní a bohatí ľudia to majú na duchovnej ceste zložité. Vďaka kundalini joge som pochopila, že „duchovní ľudia” sú jednoducho prepojení so Zdrojom.
Jedným z kľúčov toho prepojenia je RADOSŤ…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *